Blog

Ana SayfaBlog

Hangi eticaret paketini almalıyım?

Hangi eticaret paketini almalıyım?

En iyi e-ticaret paketleri

1. Orta Paket e-ticaret paketleri

Bu pakette ürünlerinizi sergileyebileceğiniz ve ürün özelliklerini yayınlayabileceğiniz özelliklerin yanı sıra sanal pos entegrasyonları , ürün xml entegrasyonları ile size cazip bir kullanım sunar. 3.750 TL ödeyerek en iyi e-ticaret paketine sahip olabilirsiniz.

2. Premium E-ticaret paketleri

Sanal pos entegrasyonları , ürün xml entegrasyonları yanı sıra pazaryerleri entegrasyonları fırsatını sunan bu paketde, mobil uygulama ile uyumlu çalışarak size en iyi e-ticaret paketlerini sunar. 6.750 TL ödeyerek bu pakete sahip olabilirsiniz.

İnternetten ürün satmak ve internetten para kazanmak istiyorsanız eğer, iyi bir e-ticaret alt yapısına sahip olmanız gerekmektedir. İy, bir e-ticaret sitesi size para kazandırırken , sağlıklı çalışması , profesyonel görünmesi ile de müşterilere güven verirken, aynı zamanda sürekli alış veriş yapma imkanını da sağlar.

En iyi e-ticaret paketleri, sizin ihtiyaçlarınızı karşılayan e-ticaret sistemleridir. 

 

Bir e-ticaret web sitesinin geliştirilmesi için bütçe oluştururken göz önünde bulundurulması gereken pek çok seçenek varken, biraz kafa karıştırıcı olabilir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok e-ticaret web sitesi şirketi vardır ve farklı şirketler size elmaları elmalarla karşılaştırmayı zorlaştırabilecek TÜM farklı şeyler söyleyecektir. Bu nedenle, web sitesi geliştirme fiyatlandırmasına giren faktörleri anlamak önemlidir .

Bazı açılardan, bir e-ticaret satışı yapmak bir yarış gibidir; diğer tüm faktörler eşitse, daha iyi web sitesine sahip olan ve ilk bulunan kişi kazanır. Bazı web siteleri Kia'nın performansı, bazıları da Ferrari'ninki gibi. Ve tıpkı arabalar ve diğer pek çok şey gibi, bazı e-ticaret web sitelerinin oluşturulması diğerlerinden daha kolaydır.

Bir e-Ticaret web sitesi maliyetini tahmin etmeden önce potansiyel müşterilere sorduğum iki ana soru var: "Satış ve trafik hedefleriniz nelerdir?" ve "Web sitesinin bunları karşılaması için hangi özel özelliklere ihtiyacınız olacak?" Cevaplarınız, bir start-up, pazar lideri veya ikisinin arasında bir şey olması durumuna bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Bu nedenle, e-ticaret web sitesi geliştirme maliyetlerinin de büyük ölçüde değişebileceği en mantıklı olanıdır.

Örneğin, yılda 500.000 TL satış yapmak istiyorsanız, muhtemelen yaklaşık 3.500 TL - 5.000 TL aralığında bir e-ticaret web sitesi bulabilirsiniz. Potansiyel müşterilerimizin çoğunun yaptığı milyonlarca satış yapmak istiyorsanız, e-ticaret web sitenizin maliyeti daha yüksek olacaktır çünkü pazarda avantaj elde etmek için daha fazla özellik ve işlevin oluşturulması gerekecektir.

Unutmayın: Bir e-ticaret web sitesi başlatmak, herhangi bir gerçek işe başlamak gibidir. Başarılı olmak için sermaye, planlama ve sağlam bir ekip gerekir. Başarılı ekibin bir parçası olmak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.
 
 

Hemen Ücretsiz Deneyin!

E-Ticaret sitenizi kurun, 15 gün ücretsiz deneyin.

Ücretsiz Deneyin Bize Ulaşın